Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

Sledujte nás na facebooku - drzakyastolky.cz

 

KONTAKTY

Fiber Mounts s.r.o
Nádražní 1296/4
696 01 Rohatec

info@drzakyastolky.cz

Infolinka:
+420 733 701 897

NOVINKY:

Držák PC Mounts CH101B

Nastavitelný držák na PC, Top kvalita

Držák na PC, nastavitelný, uchycení na stůl - CH101B

Akční cena:

1090Kč vč. DPH

 

Police do garáže Ergosolid SG38W

Stropní police do garáže, 244x92cm, bílá

Police do garáže Ergosolid SG38W

 

Cena: 4359Kč vč. DPH + doprava ZDARMA

 

Nástěnný držák monitoru a klávesnice Mounts MC32B

Nástěnný držák na 1 monitor a klávesnici s myší, nejvyšší kvalita, snadné nastavení polohy.

Nástěnný držák na monitor a klávesnici, otočný, výškově polohovatelný, TOP kvalita, spolehlivost, bezpečnost - Mounts MC32B

Cena: 4290Kč + doprava zdarma

 

Stolní držák na monitor Mounts F80

Top kvalita, plně nastavitelný - otočný, sklopný, délkově i výškově polohovatelný, na monitory 17" až 27"

Stolní držák na monitor, polohovatelný, top kvalita, top cena - Mounts F80

Nyní pouze: 825Kč vč. DPH


JAK SPRÁVNĚ VYBRAT DRŽÁK NA TV
Jak správně vybrat držák na Tv nebo televizní stojan

Výběr správného televizního držáku nebo televizního stojanu není až taková věda, jak by se mohlo na první pohled zdát. Je potřeba zjistit si pouze 2 údaje o Vašem televizoru, a to hmotnost televize a VESA standart. VESA standart, ačkoli to zní velmi odborně, je pouze rozteč otvorů pro uchycení Tv na držák na její zadní straně. Podrobnější info o VESA standartu a o tom jak ho zjistit naleznete zde:


https://www.drzakyastolky.cz/co-je-to-VESA-standart/co-je-to-VESA-norma


Pokud již znáte hmotnost Vaší televize a její VESA standart, výběr vhodného držáku je již velmi snadný a vesměs se nemůžete splést. U každého držáku totiž uvádíme jak jeho nosnost, tak i podporované VESA standarty. Takže držák, který se Vám líbí, musím mít větší nebo rovnu nosnost s hmotností Vaší televize a musí podporovat stejný VESA standart. Úhlopříčka televizoru není vůbec podstatná, nevybírejte držáky podle uvedených doporučených úhlopříček - zbytečně si takto zůžíte okruh vhodných držáků.


Příklad: máme televizor, který má hmotnost 20kg a VESA standart 300x300. V tom případě jsou na ni vhodné všechny držáky, které mají nosnost 20kg nebo více a u nichž je uveden VESA standart 200x200 až 400x400, 75x75 až 600x400 atd. Pokud bude mít televizor úhlopříčku např. 55" a u držáku bude napsáno "doporučujeme na Tv 32" až 50" není potřeba na to brát vůbec zřetel. Úhlopříčky televizorů opravdu nejsou vůbec podstatné.

 

Bude možné televizi na držáku otočit o 90° - tedy do pravého úhlu?

Mnozí zákazníci si myslí, že pokud je u držáku uvedeno, že je otočný o +/-90°, bude možné takto otočit jakoukoliv televizi. Bohužel to ale není pravda. Právě u otáčení do stran velmi záleží na úhlopříčce televize, respektive na její šířce. A jak tedy zjistíte, zda bude možné právě Vaši televizi otočit o 90° - tedy kolmo ke zdi? Změřte si šířku Vaší televize, vydělte to 2 a od rozměru přičtěte 5cm. Rozměr který vám vyjde, nesmí být větší než je maximální vzdálenost držáku od zdi. Pokud by byl rozměr větší, bohužel otočení televizoru kolmo ke zdi možné nebude.


Pro lepší pochopení uvádíme příklad:

Máte televizi, která má šířku (ne úhlopříčku) 112cm. Tento rozměr vědělíme 2 = 56cm. Přičteme 5cm a vyjde nám výsledek 61cm. Aby bylo možné tuto televizi na držáku otáčet o 90° do stran (kolmo ke zdi) je potřeba, aby držák měl maximální vzdálenost od zdi alespoň 61cm, lépe i více.


U této televize by otočení o 90° neumožnili např. držáky NB SP400 ani MC647:

https://www.drzakyastolky.cz/drzak-lcd-led-tv/otocny-sklopny/spickova-kvalita-za-skvelou-cenu/NB-SP400

https://www.drzakyastolky.cz/fiber-mounts-mc647


Otočení o 90° neboli kolmo ke zdi by umožnili např. držáky OMB LED 3 nebo Fiber Novelty FN20:

https://www.drzakyastolky.cz/specialni-tv-drzak-na-led-televizory/otocny-sklopny/OMB-LED-3

https://www.drzakyastolky.cz/otocny-sklopny-drzak-tv/Fiber-Novelty-FN20

 

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně vhodnosti Vaší Tv na jakýkoliv držák nebo stojan, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme, které zboží bude vhodné a splní Vaše požadavky. Potřebovat budeme pouze přesný název Vaší televize.

Tel: +420 733 701 897  -  pracovní dny 7:00 - 15:00 hod. Zde můžete zboží i objednat, pokud nechcete objednávat přes e-shop.

Fiber Mounts s.r.o.