Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

Sledujte nás na facebooku - drzakyastolky.cz

 

KONTAKTY

Fiber Mounts s.r.o
Nádražní 1296/4
696 01 Rohatec

info@drzakyastolky.cz

Infolinka:
+420 733 701 897

NOVINKY:

Fiber Mounts DELTA740

Tv 13÷27", otočný a sklopný, délkové nastavení, snadné polohování

Fiber Mounts DELTA740 - levný polohovatelný držák na Tv a monitory s úhlopříčkou 13-27 palců, otočný, sklopný, délkově nastavitelný

Akční cena:

285Kč vč. DPH

 

Stojan Ergosolid Falco 24

polohovatelný stojan na Tv monitor 23-55"

Stojan na LCD LED OLED plazma smart HD televizi nebo monitor 23-55 palců - Ergosolid Falco 24

 

Cena jen: 2090Kč vč. DPH + doprava ZDARMA


Stolní držák na monitor 17-32" Fiber Mounts AX775

Kvalita + design za bezkonkurenční cenu.

Vynikající stolní držák na LCD, LED, TFT i OLED monitory, plně nastavitelný ve 3D - Fiber Mounts AX775

Nyní akční cena:

1190Kč + doprava zdarma


Držák telefonu do auta Maclean MC746

Top kvalita, balení obsahuje 2 držáky - do auta + na stěnu

Držák telefonu do auta + držák telefonu na stěnu - Maclean MC746

 

Nyní pouze: 225Kč vč. DPH


ČLÁNKY A VIDEA » Zajímavé články » TOP držák za TOP cenu NB SP400
Skvělý držák na Tv 32"-47" za bezkonkurenční cenu - NB SP400

Hledáte opravdu kvalitní televizní držák za bezkonkurenční cenu? Rádi bychom Vám představili držák NB SP400, který splní všechny Vaše požadavky.

Držák Tv NB SP400

Tv držák NB SP400 vyniká svou výbornou kvalitou, technickým řešením a v neposlední řadě i designem. Jeho přednosti Vám zde detailně představíme:

Maximální zatížení Tv držáku - nosnost: Naprostá většina dostupných televizorů s úhlopříčkou 32" až 47" má hmotnost v rozmezí 6-15kg v závislosti od technologie. Led televizory mají často hmotnost i nižší. Držák NB SP400 zaručí bezpečné zavěšení všech televizorů s hmotností až 27,3kg. Nosnost držáku je garantována.

VESA standart: jedná se o rozteč děr se závitem pro zavěšení Tv na držák. VESA standart je vždy na zadní straně televizoru a její velikost se dá zjistit buď z údajů o televizi od výrobce nebo i velmi snadno a rychle pomocí obyčejného metru. Stačí rozteč děr změřit a převést na milimetry. Měří se nejdříve vodorovná rozteč děr a následně svislá rozteč. Pokud naměříte vodorovně např. 20cm a svisle 10cm, pak VESA standart Vaší televize je 200x100. Držák Tv NB SP400 podporuje tyto VESA standarty: 100x100, 200x100, 200x200, 300x200, 300x300, 400x200 a 400x400. Rozteč 400x300 podporována není.

VESA standart tv držáku NB SP400

Nastavitelné rozmezí vzdálenosti Tv od zdi: kloubové držáky na Tv poskytují velmi různá rozmezí nastavitelných vzdáleností od zdi. Kvalitní držáky poznáte podle toho, že nabízí jak velmi malou minimální vzdálenost, tak i dostatečně velkou maximální vzdálenost od zdi. Čím menší je minimální vzdálenost, tím blíže televizi můžete zasunout ke zdi a tím lépe to pak vypadá, čím větší je maximální vzdálenost, tím snadnější je pak manipulace s televizí při otáčení do stran. Televizní držák NB SP400 Vám umožní televizi přisunout ke zdi na vzdálenost pouhých 53mm a maximální vzdálenost je pak 498mm. Tato vzdálenost Vám umožní natočení Tv až kolmo ke zdi.

Nastavitelná vzdálenost od stěny a možnost náklonu u televizního držáku NB SP400

Náklon televizoru: každý nechce mít televizi pod stejným úhlem jako je stěna. V případě potřeby náklonu tento držák umožňuje náklon směrem nahoru o 2st. a směrem dolů až o 10st. Tím je zajištěna mírná korekce náklonu obrazovky pro nejlepší sledování pořadů. Náklon je možný nastavit do libovolné pozice, není skokový, jako u méně kvalitních držáků ale plynulý. Zajištění sklonu je pomocí 2 šroubů.

Regulace roviny obrazovky: naprosto výborná a poměrně důležitá vlastnost, kterou ale u většiny držáků nenajdete. Jedná se o schopnost držáku i po montáži na stěnu a zavěšení televizoru upravit rovinu Tv tak, aby byla vodorovně. U držáků které tuto vlastnost nemají Vám nezbude nic jiného, než držák demontovat a převrtat díry ve zdi. Držák na Tv NB SP400 vám umožní regulovat rovinu obrazovky až o 3° na obě strany. Úprava roviny je opět velmi snadná a není potřeba ani odmontovat televizor z držáku. Provádí se povolením jistícího šroubu, úpravou roviny Tv a následným dotažením jistícího šroubu.

Systém pro vedení kabeláže: mnoho držáků má velmi jednoduchý a nekvalitní systém pro kabeláž, některé je nemají vůbec. Naopak držák NB SP400 má tento systém velmi propracovaný. Kabeláž je velmi snadné vést pod krytkami, které jsou odnímatelné, zakrývají naprostou část kabelů a jsou designově velmi pěkné. Držák Vám umožní vedení i více kabeláže než je přípojka k anténě a přívod elektřiny. Bez problémů zakryjete 6-8 kabelů. Krytky nemají tendenci při manipulaci s držákem odskakovat, což je velmi důležité a praktické.

Bezpečnost: konstrukce držáku je vynikající kvality a i v případě denního nastavování obrazovky do jiné polohy nedochází ke vzniku vůlí a prověsu Tv. Držák má navíc jistící šroub, díky kterému je obrazovka na držáku pevně fixována a dokud tento šroub není odmontován, není možné, aby došlo k pádu televizoru.

Moderní design: co je platné, když je držák poměrně kvalitní ale vypadá doslova jako hromada nevzhledného železa a kazí celkový dojem. To se Vám u tohoto otočného držáku opravdu nestane. Držák má velmi pěkný a moderní design, který oceníte nejen vy sami ale vaše návštěvy.

Kvalita: o kvalitě držáku svědčí nejen záruka 5 let, ale i to, že žádné nosné a nastavitelné části nejsou plastové. Ručíme za naprostou spokojenost.

Garance nejnižší ceny: nákupem u autorizovaného prodejce a distributora máte záruku na nejnižší cenu.

Televizní držák NB SP400 - vynikající kvalita a design za bezkonkurenční cenu

Pro přechod na stránku, kde můžete tento držák NB SP400 zakoupit klikněte na tento text.

Pohyblivost držáku Tv NB SP400