Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

Sledujte nás na facebooku - drzakyastolky.cz

 

KONTAKTY

Fiber Mounts s.r.o
Nádražní 1296/4
696 01 Rohatec

info@drzakyastolky.cz

Infolinka:
+420 733 701 897

NOVINKY:

Držák PC Mounts CH101B

Nastavitelný držák na PC, Top kvalita

Držák na PC, nastavitelný, uchycení na stůl - CH101B

Akční cena:

1379Kč + dopravné zdarma

 

Police do garáže Ergosolid SG38W

Stropní police do garáže, 244x92cm, bílá

Police do garáže Ergosolid SG38W

 

Cena: 3990Kč + doprava zdarma

 

Nástěnný držák monitoru a klávesnice Mounts MC32B

Nástěnný držák na 1 monitor a klávesnici s myší, nejvyšší kvalita, snadné nastavení polohy.

Nástěnný držák na monitor a klávesnici, otočný, výškově polohovatelný, TOP kvalita, spolehlivost, bezpečnost - Mounts MC32B

Cena: 4590Kč + doprava zdarma

 

Stolní držák na monitor Mounts F80

Top kvalita, plně nastavitelný - otočný, sklopný, délkově i výškově polohovatelný, na monitory 17" až 27"

Stolní držák na monitor, polohovatelný, top kvalita, top cena - Mounts F80

Nyní pouze: 825Kč vč. DPH


ČLÁNKY A VIDEA » Zajímavé články » Co nevíte o trhu s držáky Tv
Víte, co zákazníci kupují za držáky a stojany na Tv na českém trhu?

Český trh se zbožím se v mnoha odvětvích stává velmi často doslova smetištěm se zbožím, které zákazníci ve vyspělích zemích kupují velmi málo nebo téměř vůbec. Tato smutná realita se bohužel nevyhnula ani nabídce televizních držáků a stojanů v ČR.

Naše společnost působí v tomto odvětví na českém trhu již od roku 2008, kdy jsme byli teprve třetí společností, která byla specializovaná pouze na tento sortiment zboží v ČR. Na přelomu roku 2011 a 2012 se na českém trhu již doslova roztrhl pytel s nabídkou televizních držáků a televizních stojanů - specializované prodejce, kteří sledují trendy a vývoj v tomto oboru již  ale s přehledem napočítáte pouze na jedné ruce.

Když naše společnost byla založena a začínala se prosazovat v tomto oboru, tak na českém trhu byly držáky na televize pouze 2-3 značek. Na trh jsme vstupovaly jako autorizovaný prodejce a distributor držáků OMB a Ciatti. Tuto nabídku jsme v roce 2009 rozšířily o další 3 značky - Brateck, CHIEF a Vantage Point, v roce 2010 jsme přidali další - Lumi Legend, AVF. Nyní v naší nabídce naleznete držáky a stojany značek OMB, Brateck, Fiber Novelty, EDBAK, CHIEF, NB - North Bayou, Ultimate, ELmob a Exelium. Nejen, že jsme rozšířili naši nabídku tak, aby byla nejširší na českém trhu, ale také jsme neustále sledovali kvalitu a trendy, kterými se výrobci řídili. Proto neustále naši nabídku obměňujeme za typy držáků, které splňují požadavky dnešní doby.

Pro názorné vysvětlení, v roce 2008 byly držáky na českém trhu velmi nevzhledné a o jejich vlastnostech je škoda mluvit. Design byl pro český trh u držáků neznámým pojmem. Například u otočných držáků byla minimální vzdálenost od zdi 12cm. Dnes jsou již u některých firem naprosto běžně k dostání otočné držáky na Tv s minimální vzdáleností i pod 4cm. Vývoj ale nezůstal pouze u tohoto, výrobci začali dělat držáky, které podporují systém pro skryté vedení kabeláže, umožňují dorovnání obrazovky do roviny i po montáži držáku na zeď a hlavně mají velmi pěkný vzhled. Nastavitelnost je již velmi snadná. Držáky se dnes již navíc v naprosté většině případů dodávají ve složeném stavu, nejsou to skládačky.

Smutné ovšem je, že když se podíváme na nabídku některých prodejců, tak zjistíme, že naprostá většina znich má v nabídce pouze jednu nebo dvě značky držáků (pochopitelně jmenovat nebudeme, protože se nechceme stát terčem podání trestních oznámení, tak jak jsme to již v minulosti několikrát zažili) a to držáků, které na trhu ve vyspělých zemích budete hledat složitě nebo marně. Český trh se stal odbytištěm držáků, které nemají nic společného s designem a u kterých se nic nezměnilo několik let. Je to smutné, ale nazvaly bychom to, že jsme takzvaným smetištěm - kovošrotem, pro zboží, které se na trzích vyspělích zemí již nabízí velmi málo a jsou v pozadí. Zde to funguje opačně.

Naše společnost se tímto trendem neřídí - od našeho založení neustále rozšiřujeme naši nabídku o držáky, které jdou ruku v ruce s trendy. Není pravdou, že pěkný Tv držák musí být drahý nebo že nebude kvalitní. Mezi absolutní špičku v tomto směru rozhodně patří držáky NB - North Bayou. Ty mají nádherný design, propracovanou konstrukci a nabízí mnoho vlastností navíc - systém pro skryté vedení kabeláže, navíc oddělené aby nebyl rušen signál, systém pro dorovnání Tv do roviny i po montáži, nastavitelné vzdálenosti v bezkonkurenčních poměrech atd. Nebo jste velmi nároční a chcete nejvyšší kvalitu - v tom případě doporučujeme držáky CHIEF, které jsou celosvětovou špičkou již více jak deset let. Za držáky a stojany značky CHIEF sice budete muset sáhnout podstatně hlouběji do kapsy, ale tyto držáky a stojany budou hledat konkurenci v designu, nastavitelnosti, funkčnosti a spolehlivosti velmi obtížně. Nebo chcete držák, který nebude za televizí vidět, tak nezáleží na designu, ale musí být kvalitní a mít dobré vlastnosti. V tom případě jednoznačně doporučujeme držáky Fiber Novelty a Brateck. I u těchto značek ale jdeme stále dopředu a již velmi často nabízíme i držáky designové a profi kvality.

To se bohužel o některých prodejcích říci nedá - v jejich nabídce nacházíme neustále 1, 2 maximálně 3 značky držáků, které připomínají spíše hromadu železa než držák na televizi. Záleží však pouze na Vás, zákaznících, čemu dáte přednost, zda si koupíte za stejnou cenu mercedes nebo trabanta...

Naše společnost každý rok vyřadí několik držáků na televize ze své nabídky a nahradí je držáky, které jdou s dobou a trendy. Od roku 2008 jsme vyřadili z naší nabídky již více jak 100 typů držáků a nahradili je novými. Nechceme nabízet zákazníkům zboží, které již není IN. Momentálně v naší nabídce naleznete více jak 200 typů Tv držáků a 50 typů stojanů na Tv. Nechte se námi inspirovat a vyberte si moderní a přitom levný držák právě pro Vaši televizi.

Společnost Fiber Mounts s.r.o. je autorizovaným prodejcem a distributorem značek Fiber Novelty, OMB, Brateck, Lumi Legend, CHIEF, EDBAK, NB - North Bayou na Českém a Slovenském trhu. Ručíme za nejnižší ceny námi nabízeného sortimentu a nejrychlejšího termínu dodání.

Ekonomicky výhodné držáky: Fiber Novelty, Brateck, Lumi Legend, NB, OMB

Designové držáky: CHIEF, NB, Fiber Novelty, Brateck, Lumi Legend, OMB

Profesionální kvality: CHIEF, EDBAK, NB

 

Srovnání některých Tv držáků:

Držák na LCD Tv NB SP500 Stell Sho 2050

Nosnost v kg:

36

40

Vzdálenosti v mm:

45 - 452

70 - 430

VESA standart od do:

100x100 - 400x400

50x50 - 400x400

Skryté vedení kabelů:

ano

ne

Záruka v letech:

5

2

Cena vč. DPH na heurece:

990-1119Kč

1179-1544Kč

Počet obchodů s nabídkou:

4

84

 

 

Držák Tv - otočný, sklopný, nastavení vzdálenosti od zdi - NB SP400 Stell SHO 1050

Nosnost v kg:

27,3

45

Vzdálenosti v mm:

53 - 498

115 - 665

VESA standart od do:

100x100 - 400x400

50x50 - 400x300

Skryté vedení kabelů:

ano

ne

Záruka v letech:

5

2

Cena vč. DPH na heurece:

619 - 869Kč

1375 - 1890Kč

Počet obchodů s nabídkou:

4

82